RTA Stojan na 12 fliaš vín, svetlý dub

RTA Stojan na 12 fliaš vín, svetlý dub

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:RTA Global
Cena:32.99 €
Cena bez DPH:27.49 €
Dostupnosť:skladom
RTA Stojan na 12 fliaš vín, svetlý dub 2,75 (55%) 35 x hodnotené

Tešíte sa, až si večer užijete pohodu s pohárom dobrého vína, ale v lese fliaš, ktoré máte doma, zdĺhavo hľadáte tú správnu? Dajte fľašiam vášho obľúbeného vína vlastný priestor. Stojan na víno vám ušetrí veľa miesta a vyzerá skvele. A okamžite v ňom nájdete, čo hľadáte.Ak ste nenašli ten správny rozmer stojana na víno, môžete všetky naše stojany skladať do väčších zostáv. Aby jednotlivé stojany držali pri sebe, je potrebné ich spojiť tzv. spojovacou sponou, ktorú je možné dokúpiť ako príslušenstvo - obj. č. 124045.Dajte vínu a šampanskému svoje miesto a uložte ich prehľadne do elegantného dreveného stojana, ktorý je nielen kvalitný, ale aj dobre vyzerá.


 • Drevený stojan na víno, 33 x 33 x 15 cm
  Drevený stojan na víno, 33 x 33 x 15 cm

  Víno je ušľachtilý alkohol, ktorý by mal mať špeciálne miesto v našej domácnosti. Pre milovníkov tohto nápoja predstavujeme jedinečný stojan s..

  13.99 €
 • RTA Stojan na 42 fliaš vín, tmavá borovica
  RTA Stojan na 42 fliaš vín, tmavá borovica

  Tešíte sa, až si večer užijete pohodu s pohárom dobrého vína, ale v lese fliaš, ktoré máte doma, zdĺhavo hľadáte tú správnu? Dajte fľašiam..

  61.99 €Doporučujeme stojany na víno. V tejto kategórii: dom a záhrada | domácnosť | doplnky do kuchyne | organizácia kuchyne sa nachádza rta stojan na 12 fliaš vín, svetlý dub!
© 2022 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt