Steba K 7 vákuovačka

Steba K 7 vákuovačka

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Steba
Cena:90.99 €
Cena bez DPH:75.83 €
Dostupnosť:skladom
Steba K 7 vákuovačka 5 (100%) 28 x hodnotené

Výkonná vákuová zváračka fólií Steba VK 7 s dvojitým tesnením, pre domáce i profesionálneuchovávanie potravín v mrazničke a chladničke s garanciou 97 % vákua. Používa odolné profesionálnedrážkované fólie. Tieto fólie sa vyrábajú z materiálu s vyššou hustotóu. Môžu byť mrazené, varené a možno je bezpečne použiť aj v mikrovlnnej rúre. Drážkovanie na fólii pomáha vytvoriť vzduchotesný spoj - spoj má väčšiu trvanlivosť než štandardné. Vrecká možno po umytí použiť opakovane.Vlastnosti: 97 % odvodu vzduchu testovaná a niekoľkonásobne zvýšená trvanlivosť vákuovaných potravín v mrazničke z 6 mesiacov až na 2-3 roky (mäso, zelenina, ovocie) v chladničke z 1 týždňa až na 5-7 týždňov (údeniny, syry) sací výkon 8 l/min vákuová pumpa 60 cm/Hg (-0,8 bar) pohodlný mechanizmus rýchleho zacvaknutia automatické vákuovanie a utesnenie extra tesniaca funkcia tlačidlo STOP pre okamžité prerušenie odsávania ventil pre pripojenie hadičky pre vákuovacie nádoby integrovaný nôž na fólie ľahké čistenie vďaka odnímateľnej odkvapkávacej vaničke pre role a vrecká do šírky 30 cm s akoukoľvek dĺžkou do vakuovačky možno použiť aj iné ako originálne vrecúška vyrobené pre vákuovačky opakované použitie - špeciálne vrecká možno umyť a používať opakovane mrazené potraviny sa môžu v týchto vreckách variť vo vode a rozmrazovať či ohrievať v mikrovlnnej rúre balenie obsahuje hadičku pre pripojenie vak. nádob a zátku na víno
 • Steba SG 40 sendvičovač
  Steba SG 40 sendvičovač

  Tento sendvičovač poteší všetkých priaznivcov chrumkavých, voňavých a lahodných sendvičov. Behom chvíľky pripravíte trojuholníkové sendviče..

  73.99 €
 • Steba FG 120
  Steba FG 120

  Kontaktný elektrický gril s výkonom 1800 W je skvelý na prípravu mäsa, panini a iných pokrmov. Steba FG 120 je vybavený presným nastavovaním teplôt do..

  160.99 €
 • Steba Náhradné poháre do jogurtovače 99-25-00
  Steba Náhradné poháre do jogurtovače 99-25-00

  Náhradná sada pohárov k jogurtovaču Stebe JM 2. Možno tiež použiť do jogurtovač Guzzanti GZ 700.celkem 6 pohárov v baleníobjem pohára 0,21 lviečko so..

  17.99 €

Doporučujeme misy a misky. V tejto kategórii: dom a záhrada | domácnosť | doplnky do kuchyne | skladovanie a balenie potravín sa nachádza steba!
© 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt