Tega Multifun detská sada stolček a stolička - multicolor

Tega Multifun detská sada stolček a stolička - multicolor

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:4HOME
Cena:68.99 €
Cena bez DPH:57.49 €
Dostupnosť:skladom
Tega Multifun detská sada stolček a stolička - multicolor 5 (100%) 29 x hodnotené

Kúpte vašim deťom tento veselý farebný stolček so stoličkou. Stolček má vyberateľnú pracovnú dosku, z jednej strany je povrch pripravený pre stavbu kociek Lega, z druhej strany má plochu vhodnú pre kreslenie a písanie. Zložením dosky vzniká úložný priestor, ktorý môžete využiť na písacie potreby alebo hračky. Po odstránení hornej dosky možno do priestoru naliať trošku vody a dieťa si naplno užije svoje obľúbené vodné radovánky alebo možno v tomto priestore vytvoriť mini pieskovisko. Nábytok je určený na vnútorné i vonkajšie použitie. Technické parametre: stolček: pracovná doska 72 x 47 cm, výška 49 cm, váha 3,6 kg stolička: výška s opierkou 57 cm, výška bez opierky 28 cm, sedátko 28 x 28 cm, váha 1,1 kg


  • Dětské zrkadlo Hatu, panda, 23 x 59 cm
    Dětské zrkadlo Hatu, panda, 23 x 59 cm

    Roztomilé detské zrkadlo s dekorom pandy si deti zamilujú. Zrkadlo je vyrobené z MDF dosky a vďaka háčiu na zadnej strane ho ľahko zavesíte. Veľkosť..

    9.99 €Doporučujeme dekorácie do detských izieb. V tejto kategórii: nábytok | detský nábytok sa nachádza tega multifun detská sada stolček a stolička - multicolor!
© 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt