Tescoma šľahač na mliečnu penu PRESTO

Tescoma šľahač na mliečnu penu PRESTO

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Pomôcky na čaj a kávu
Dodavateľ:Tescoma
Cena:9.30 €
Cena bez DPH:7.75 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma šľahač na mliečnu penu PRESTO 2,75 (55%) 26 x hodnotené

Vynikajúci na rýchlu prípravu mliečnej peny do cappucina, kávy latte, horúcej čokolády a pod. Mlieko (najlepšie polo/plnotučné) ohrejte na 60 °C a nalejte do úzkej vyššej nádoby. Šľahač ponorte do mlieka, zapnite a šľahajte, pokiaľ pena nezhustne (15-20 sec), vypnite pred vybratím z mliečnej peny. Nerezovú metličku čistite pod tečúcou vodou, plastovú rukoväť utrite vlhkou utierkou, neumývajte v umývačke. 3 roky záruka. Určený pre 2 AA batérie - nie sú súčasťou balenia.


 • Tescoma mlynček na kávu GrandCHEF
  Tescoma mlynček na kávu GrandCHEF

  Kvalitný nerezový mlynček s prvotriednym mlecím mechanizmom a ľahkým nastavením hrúbky mletia. S odmerkou na 1 až 4 šálky kávy. 3 roky záruka...

  32.90 €
 • Tescoma šľahač na mliečnu penu PRESIDENT
  Tescoma šľahač na mliečnu penu PRESIDENT

  Vynikajúci na rýchlu prípravu mliečnej peny do kávy cappuccino, latte, frappé, horúcej čokolády apod. S ochranným puzdrom šľahacej špirály pre..

  15.90 €
 • Tescoma mlynček na kávu HANDY
  Tescoma mlynček na kávu HANDY

  Moderný ručný mlynček na zrnkovú  kávu s prvotriednym  keramickým mlecím mechanizmom, jednoduchým nastavením hrúbky mletia kávy, odmerkou..

  31.90 €
 • Tescoma šablóny na cappuccino myDRINK, 6 ks
  Tescoma šablóny na cappuccino myDRINK, 6 ks

  Vynikajúce pre štýlové zdobenie peny na cappuccine, zvolenú šablónu pridržte tesne nad penou a zľahka posypte jemne pomletou škoricou alebo kakaom...

  5.30 €
 • Tescoma sitko na čaj s viečkom TEO
  Tescoma sitko na čaj s viečkom TEO

  Vynikajúce na vylúhovanie sypaných a bylinkových čajov v hrnčeku alebo v kanvici. Sitko položte na horný okraj hrnčeka, nasypte čaj, uzatvorte viečkom a..

  9.90 €
 • Tescoma zásobník na čajové vrecká myDRINK
  Tescoma zásobník na čajové vrecká myDRINK

  Vynikajúci na ukladanie a podávanie čaju vo vreckách. So šiestimi oddielmi na prehľadné uloženie až 60 vreciek s rôznymi druhmi čaju, vďaka..

  12.90 €
 • Tescoma kanvička GrandCHEF 0.5 l
  Tescoma kanvička GrandCHEF 0.5 l

  Vynikajúca na ohrievanie a servírovanie vody, mlieka, smotany a pod. Vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, vhodná na všetky typy sporákov vrátane..

  20.90 €
 • Tescoma kanvička s viečkom GrandCHEF 0.5 l
  Tescoma kanvička s viečkom GrandCHEF 0.5 l

  Vynikajúca na prípravu a servírovanie kávy a pod. Vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, vhodná na všetky typy sporákov vrátane indukčných,..

  23.90 €
 • Tescoma zásobník na Nespresso kapsule FlexiSPACE 370x148 mm
  Tescoma zásobník na Nespresso kapsule FlexiSPACE 370x148 mm

  Vynikajúci na uloženie 30 kávových kapsúl typu Nespresso. Zásobník možno ľahko spojiť s ostatnými zásobníkmi FlexiSPACE a dokonale využiť priestor v..

  14.90 €Doporučujeme pomôcky na prípravu kávy. V tejto kategórii: nápoje | pomôcky na čaj a kávu sa nachádza tescoma šľahač na mliečnu penu presto!
© 2022 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt