Tescoma lúpač a krájač na jablká HANDY

Tescoma lúpač a krájač na jablká HANDY

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Spracovanie ovocia a zeleniny
Dodavateľ:Tescoma
Cena:37.90 €
Cena bez DPH:31.58 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma lúpač a krájač na jablká HANDY 4,25 (85%) 19 x hodnotené

Olúpe a nakrája jablko na rovnomerné plátky a zbaví ho jadrovníka. Vynikajúci na rýchlu prípravu jablčných plátkov so šupkou na sušenie, jablčných plátkov bez šupky do ovocných múčnikov, šalátov, žemľovky a pod. a celých olúpaných jabĺk na prípravu detských pokrmov a kompótov. Vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného plastu, ľahké upevnenie na plochu účinnou prísavkou. 3 roky záruka.
 • Tescoma krájač na jablká PRESTO
  Tescoma krájač na jablká PRESTO

  Ľahko a rýchlo rozkrojí jablko na 8 rovnomerných dielikov a zbaví ho jadrovníka. Vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného plastu. Vhodný do..

  5.30 €
 • Tescoma krájač na jablká DELÍCIA, s ochranným krytom
  Tescoma krájač na jablká DELÍCIA, s ochranným krytom

  Rozkrojí jablko alebo hrušku na 18 tenkých dielov a oddelí jadrovník, vynikajúci na prípravu ovocných koláčov, tort, pohárov a pod. S ochranným krytom..

  8.60 €
 • TESCOMA krájač na jablká PRESTO
  TESCOMA krájač na jablká PRESTO

  Krájač na jablká PRESTO, ľ ahko a rýchlo rozkrojí jablko na 8 rovnomerných dielov a zbaví ho jadrovníka. Vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a..

  5.30 €
 • Orion Krájač na jablká
  Orion Krájač na jablká

  Krájač na jablká vám v okamihu oddelí jadrovník a jablko naporcuje na osminky. Úchyty potiahnuté protišmykovou vrstvou - dobre sa držia a nešmýkajú..

  5.99 €
 • BEPER MD215 ručníý lúpač jabĺk
  BEPER MD215 ručníý lúpač jabĺk

  Ručný lúpač jabĺk BEPER MD215, praktický a šikovný pomocník do každej kuchyne. Využijete pri príprave výživ, pečení koláčov a štrúdľu a..

  18.99 €
 • Tescoma krájač na cherry paradajky HANDY
  Tescoma krájač na cherry paradajky HANDY

  Ľahko a rýchlo rozkrojí malé aj veľké cherry paradajky na štvrtky, vynikajúci na reďkovku, šalotku, hrozno, jahody a pod. Vyrobený z prvotriednej..

  8.90 €
 • Tescoma krájač na kocky a hranolky HANDY, 2 čepele
  Tescoma krájač na kocky a hranolky HANDY, 2 čepele

  Ľahko a rýchlo nakrája čerstvú zeleninu a ovocie na malé alebo väčšie kocky či hranolky. Vynikajúci na krájanie mrkvy, zemiakov, cibule, petržlenu,..

  27.90 €

Doporučujeme krájače. V tejto kategórii: kuchynské náradie a pomôcky | spracovanie ovocia a zeleniny sa nachádza tescoma lúpač a krájač na jablká handy,!
© 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt