Tescoma PRESIDENT kuchynský robot

Tescoma PRESIDENT kuchynský robot

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Tescoma
Cena:617.99 €
Cena bez DPH:514.99 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma PRESIDENT kuchynský robot 5 (100%) 33 x hodnotené

Celokovový kuchynský robot s bohatou výbavou a príslušenstvom. Vďaka dodávanému príslušenstvu zahŕňa rovno 4 obvykle samostatne predávané kuchynské výrobky v jednom. Kuchynský robot PRESIDENT je celokovový. To znamená, že všetky jeho súčasti, ktoré môžu byť vyrobené z kovu, a to vrátane samotného plášťa prístroja, sú vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného kovu, nie plastu. Kovové sú aj dokonca pohonné prevody v mechanickej časti prístroja. Použitie kovových pohonných súčiastok prispieva k vyššej odolnosti a ku kultivovanému chodu robota v celom spektre otáčok.Ovládanie Kuchynského robota PRESIDENT je ľahké. Rýchlosť miešania, mletia, strúhania a mixovania je nastaviteľná v 6 stupňoch. Kuchynský robot PRESIDENT je vybavený aj výkonným mixérom s nehrzdavejúcimi nožmi a mixovacou nádobou z hrubostenného skla s objemom 1,5 l.Materiál: prvotriedna nehrdzavejúca oceľ, kvalitný kov, odolný plast.Cestá a krémy pripraví robot PRESIDENT vo veľkokapacitnej nehrdzavejúcej mise s objemom 6 litrov pomocou kovovej miešacej metly či hnetacieho háku s antiadhéznym povrchom alebo s pomocou veľkej nehrdzavejúcej šľahacej metly.Mlynček na mäso s dostatočne veľkým plniacim zásobníkom je kovový, tzn. odolný a účinný. Súčasťou mlynčeka na mäso sú nadstavce pre domácu výrobu údenín a domácu výrobu cukroviniek, koláčikov.Bubnové strúhadlo s 3 výmennými nehrdzavejúcimi čepeľami nastrúha zeleninu a ostatné pokrmy ľahko a rýchlo na požadovaný tvar či hrubosť.Čistenie: telo prístroja neumývajte pod tečúcou vodou ani v umývačke. Príslušenstvo robota s výnimkou kovového mlynčeka je vhodné do umývačky.Okrem miešacieho, šľahacieho a hnetacieho stroja na prípravu ciest, krémov a pod. zahŕňa robot tiež: kovový mlynček na mäso so špeciálnymi nadstavcami bubnové strúhadlo na zeleninu a výkonný kuchynský mixér


 • Orava Chef 2 multifunkčný kuchynský robot 8v1
  Orava Chef 2 multifunkčný kuchynský robot 8v1

  Vysoko kvalitný kuchynský robot Chef 2 je úžasným pomocníkom, ktorý si ťažkú ​​prácu pri varení a pečení „odpracuje“ za vás. Vďaka nemu..

  349.99 €
 • Sencor STM 3620WH-EUE3 stolný mixér
  Sencor STM 3620WH-EUE3 stolný mixér

  Kuchynský robot s príkonom 600 W a s nehrdzavejúcou misou s objemom 4 litry. Sencor STM 3620WH-EUE3 ponúka planetárne miešanie, bajonetový systém..

  80.99 €
 • Catler TC 8010 Kuchynský varný robot
  Catler TC 8010 Kuchynský varný robot

  Varný robot rešpektuje najnovšie trendy varenia – jednoduchosť a poctivosť. Bez námahy a nutnosti zaobstarávať si špecifické spotrebiče uvaríte..

  361.99 €
 • Sencor STM 3750WH-EUE3 kuchynský robot
  Sencor STM 3750WH-EUE3 kuchynský robot

  Kúpte si kuchynského robota, s ktorým bude príprava vašich obľúbených receptov jednoduchá a zábavná. Kuchynský robot Sencor STM 3750WH-EUE3 sa hodí..

  142.99 €Doporučujeme kuchynské roboty. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza tescoma president kuchynský robot!
© 2022 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt