Tescoma dóza PAPU PAPI 250 ml, 2 ks, modrá

Tescoma dóza PAPU PAPI 250 ml, 2 ks, modrá

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Potravinové dózy
Dodavateľ:Tescoma
Cena:7.10 €
Cena bez DPH:5.92 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma dóza PAPU PAPI 250 ml, 2 ks, modrá 4,75 (95%) 35 x hodnotené

Vynikajúca na skladovanie, prenášanie a podávanie detských pokrmov. Dózy sú vyrobené technológiou nanoCARE™ zo špičkového plastového materiálu používaného v zdravotníctve, sú antibakteriálne, nezafarbujú sa a nevstrebávajú pachy. Dózy sú ekologické, po použití ich stačí bez saponátu opláchnuť, nie je potrebné umývať v umývačke. Dózy možno sterilizovať. 3 roky záruka.


 • Tescoma zdravé dózy na desiatu DINO, 3 ks
  Tescoma zdravé dózy na desiatu DINO, 3 ks

  Vyrobené zo špičkového plastového materiálu určeného pre zdravotníctvo a farmáciu, ktorý je úplne neutrálny a nijako neovplyvňuje kvalitu uložených..

  9.50 €
 • Tescoma zdravá dóza na bagetu DINO
  Tescoma zdravá dóza na bagetu DINO

  Vyrobená zo špičkového plastového materiálu určeného pre zdravotníctvo a farmáciu, ktorý je úplne neutrálny a nijako neovplyvňuje kvalitu uložených..

  5.30 €
 • Tescoma GUSTITO dóza na maslo
  Tescoma GUSTITO dóza na maslo

  Tescoma GUSTITO dóza na maslo. Vyrobené z prvotriedneho porcelánu, určené k uloženiu a štýlovému servírovaniu masla. Vhodné do chladničky, mrazničky,..

  17.90 €
 • Altom Sklenená máslenka Ruslana
  Altom Sklenená máslenka Ruslana

  Praktická a zároveň štýlová máslenka patrí medzi základné vybavenie každej kuchyne. Skvele sa hodí ako pre skladovanie masla v chladničke, tak aj pre..

  5.99 €
 • TESCOMA Maselnička GrandCHEF
  TESCOMA Maselnička GrandCHEF

  Máslenka GrandCHEF - praktický a elegantný spôsob uskladnenia aj servírovania masla. Maslo uložené v nerezovej máslenke s poklopom neosychá a vydrží..

  14.40 €
 • Orion Porcelánová máslenka WHITELINE, 17 x 14 cm
  Orion Porcelánová máslenka WHITELINE, 17 x 14 cm

  Nepraktické umastené obaly od masla, ktoré sa navyše pri krájaní často prerežú, nahradí jednoducho praktická biela porcelánová máslenka s úchytom z..

  9.99 €Doporučujeme dózy na detské pokrmy. V tejto kategórii: domácnosť | potravinové dózy sa nachádza tescoma dóza papu papi 250 ml, 2 ks, modrá!
© 2023 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt