Tescoma digitálny teplomer do rúry ACCURA, s minútkou

Tescoma digitálny teplomer do rúry ACCURA, s minútkou

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Váženie a meranie
Dodavateľ:Tescoma
Cena:28.90 €
Cena bez DPH:24.08 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma digitálny teplomer do rúry ACCURA, s minútkou 3,5 (70%) 32 x hodnotené

Meria teplotu vo vnútri mäsa, rýb, hydiny, múčnikov a pod. Počas pečenia v rúre v rozsahu od 0 do 300 ° C, dosiahnutie požadovaného stupňa prepečenia zvukovo signalizuje. S minútkami na presné meranie času, displej s veľkými číslicami. Žiaruvzdorná nerezová sonda je vhodná do všetkých typov rúr na pečenie. S magnetmi pre jednoduché uchytenie na kovové plochy v kuchyni, dodávaný s batériami AAA 1,5V. 3 roky záruka.


 • Tescoma infračervený kuchársky teplomer ACCURA
  Tescoma infračervený kuchársky teplomer ACCURA

  Meria bezdotykovo teplotu pokrmov v rozsahu od - 50 do 380 °C. S laserovým ukazovátkom na označenie bodu merania a veľkým podsvieteným displejom. Odolný..

  41.90 €
 • Tescoma teplomer do mäsa GRADIUS
  Tescoma teplomer do mäsa GRADIUS

  Meria teplotu vo vnútri mäsa počas pečenia v rúre, vynikajúci na kontrolu teploty nevyhnutnej na zničenie zdraviu škodlivých baktérií. Vyrobený z..

  9.30 €
 • Tescoma teplomer do rúry GRADIUS
  Tescoma teplomer do rúry GRADIUS

  Meria teplotu vo vnútri rúry počas pečenia. Vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného skla, vybavený háčikom na zavesenie na rošt rúry. ..

  12.90 €Doporučujeme teplomery. V tejto kategórii: kuchynské náradie a pomôcky | váženie a meranie sa nachádza tescoma digitálny teplomer do rúry accura, s minútkou!
© 2022 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt