Tescoma fondue SIESTA, pre 6 osôb

Tescoma fondue SIESTA, pre 6 osôb

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Fondue
Dodavateľ:Tescoma
Cena:159.00 €
Cena bez DPH:132.5 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma fondue SIESTA, pre 6 osôb 4,5 (90%) 34 x hodnotené

Vynikajúce na prípravu a štýlové podávanie mäsového, syrového a čokoládového fondue, určené až pre 6 osôb. Dve nádoby - nerezová pre mäsové a keramická pre syrové a čokoládové fondue, 6 otočných keramických misiek, 6 farebne rozlíšených fondue vidličiek a lyžičiek, nastaviteľný plameň. Vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, odolnej keramiky a kvalitného plastu. Návod na použitie vo vnútri balenia. 5 rokov záruka.


 • Tescoma plynový horák SIESTA
  Tescoma plynový horák SIESTA

  Prvotriedny plynový horák pre komfortnú a bezpečnú prípravu mäsového, syrového a čokoládového fondue v súprave Fondue SIESTA pre 6 osôb. Ľahké..

  39.70 €
 • Tescoma Gustito čokoládové fondue pre 4 osoby
  Tescoma Gustito čokoládové fondue pre 4 osoby

  Čokoládové fondue Gustito pre 4 osoby značky Tescoma. Elegantná súprava vynikajúca pre prípravu čokoládového fondue Tescoma Gustito. Vyrobené z..

  25.90 €
 • TESCOMA čokoládové fondue DELÍCIA
  TESCOMA čokoládové fondue DELÍCIA

  Čerstvé ovocie máčané v rozpustenej horúcej čokoláde, to je zaručený recept na skvelé pohostenie pri každej rodinnej oslave a detskej párty. V..

  33.90 €
 • Orion Fondue liatina, 11 dielov
  Orion Fondue liatina, 11 dielov

  Fondue set je ideálny pre posedenie s priateľmi pri klasickom mäsovom, syrovom alebo čokoládovom fondue. Súčasťou setu je liatinová nádoba s ušami a s..

  36.99 €  Doporučujeme fondue súpravy. V tejto kategórii: stolovanie | fondue sa nachádza tescoma fondue siesta, pre 6 osôb!
  © 2022 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt