Tescoma mlynček na mäso HANDY, univerzálny

Tescoma mlynček na mäso HANDY, univerzálny

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Mlynčeky a strúhadlá
Dodavateľ:Tescoma
Cena:44.90 €
Cena bez DPH:37.42 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma mlynček na mäso HANDY, univerzálny 4,5 (90%) 27 x hodnotené

Vynikajúci pre ľahké a rýchle mletie všetkých obvyklých druhov mäsa najemno a nahrubo. Univerzálny - vynikajúci aj na prípravu strúhanky, mletie očisteného cesnaku, cibule, všetkých druhov očistených orechov, tvrdých syrov typu parmezán, pasírovanie paradajok, predvarenej zeleniny apod. Vyrobený zo špeciálne tvrdených vysoko odolných plastov, krájací nôž a disky z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Vybavený masívnym vtláčadlom pre bezpečné použitie, rýchle a stabilné uchytenie na plochu pomocou vysoko účinnej vákuovej prísavky. 3 roky záruka.


 • Tescoma tvorítko na lievance PRESTO
  Tescoma tvorítko na lievance PRESTO

  Vynikajúce na lievance, smaženky a volské oká, s motívmi srdiečka, hviezdičky, kvetinky a smajlíka na prípravu dekorovaných lievancov a smaženiek. Vhodné..

  9.90 €
 • Tescoma oddeľovač tuku GrandCHEF
  Tescoma oddeľovač tuku GrandCHEF

  Vynikajúci na ľahké oddelenie tuku od mäsového vývaru alebo výpeku. Všetok tuk zostane v oddeľovači zhromaždený na hladine a čistý vývar alebo výpek..

  14.90 €


 • Mlynček na mäso Tescoma HANDY, univerzálny
  Mlynček na mäso Tescoma HANDY, univerzálny

  Univerzálny mlynček Tescoma pre jednoduché a rýchle mletie všetkých obvyklých druhov mäsa najemno aj nahrubo. Univerzálny - vynikajúci aj pre prípravu..

  44.90 €
 • Tescoma univerzálny mlynček HANDY, 4 strúhadlá
  Tescoma univerzálny mlynček HANDY, 4 strúhadlá

  Vynikajúci pre ľahké a rýchle strúhanie a plátkovanie potravín. Univerzálne, so 4 bubnovými strúhadlami na prípravu strúhanky, jemné a hrubé strúhanie..

  49.90 €
 • Tescoma Mlynček univerzálny HANDY
  Tescoma Mlynček univerzálny HANDY

  Tescoma Mlynček univerzálny Handy je vynikajúci pre ľahké a rýchle strúhanie a plátkovanie potravín. Univerzálny, so 4 bubnovými strúhadlami pre..

  49.90 €

Doporučujeme mlynčeky a mixéry. V tejto kategórii: kuchynské náradie a pomôcky | mlynčeky a strúhadlá sa nachádza tescoma mlynček na mäso handy, univerzálny!
© 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt