Tescoma pasírovač HANDY

Tescoma pasírovač HANDY

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Spracovanie ovocia a zeleniny
Dodavateľ:Tescoma
Cena:28.90 €
Cena bez DPH:24.08 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma pasírovač HANDY 2,75 (55%) 22 x hodnotené

Určený na jednoduché a rýchle pasírovanie zeleniny a ovocia, vynikajúci najmä na prípravu paradajkových, zemiakových, zeleninových a ovocných pretlakov a pyré. Dodávaný  s 2 pasírovacími diskami, vybavený zhrňovacou lopatkou na plynulé pasírovanie väčšieho množstva zeleniny alebo ovocia. Vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného plastu, vhodný do umývačky. 3 roky záruka.


 • Tescoma lis na jablkovú šťavu HANDY
  Tescoma lis na jablkovú šťavu HANDY

  Vynikajúci na prípravu čerstvej jablkovej šťavy zlisovaním nadrobno posekaných jabĺk. Jablká v lise HANDY neprichádzajú do styku s kovovými materiálmi,..

  20.90 €
 • Tescoma odšťavovač VITAMINO, multifunkčný
  Tescoma odšťavovač VITAMINO, multifunkčný

  Plastové odštavovace sú voči citrusovým plodom šetrné, ovocná štava nemení chut ani vônu a zostáva dlhšie svieža. Vynikajúci na ľahké odšťavovanie..

  8.90 €
 • Tescoma krájač na pozdĺžne rezy HANDY
  Tescoma krájač na pozdĺžne rezy HANDY

  Rozkrojí ľahko a rýchlo celú šalátovú uhorku alebo cuketu na 2,4 alebo 6 pozdĺžnych častí. Vynikajúci na prípravu šalátov, nakladaných uhorkových..

  9.90 €
 • Tescoma lúpač a krájač na jablká HANDY
  Tescoma lúpač a krájač na jablká HANDY

  Olúpe a nakrája jablko na rovnomerné plátky a zbaví ho jadrovníka. Vynikajúci na rýchlu prípravu jablčných plátkov so šupkou na sušenie, jablčných..

  37.90 €
 • Tescoma odkôstkovač sliviek HANDY
  Tescoma odkôstkovač sliviek HANDY

  Vynikajúci na jednoduché odkôstkovanie čerstvých, zaváraných a rozmrazených sliviek. Vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného plastu, s..

  12.90 €


 • Tescoma pasírovač GrandCHEF
  Tescoma pasírovač GrandCHEF

  Určený na jednoduché a rýchle pasírovanie zeleniny a ovocia, vynikajúci na prípravu paradajkových, zemiakových, zeleninových alebo ovocných pretlakov a..

  39.90 €
 • TESCOMA pasírovač GrandCHEF
  TESCOMA pasírovač GrandCHEF

  Pasírovač GrandCHEF značky Tescoma - skvelý pomocník pre pasírovanie surovej aj varenej zeleniny a ovocia.Je vynikajúci pre prípravu paradajkových,..

  29.90 €
 • Leifheit Pasírovač PROLINE
  Leifheit Pasírovač PROLINE

  Pasírovač Proline značky Leifheit - kuchynský pomocník pre pasírovanie zeleniny a ovocia. Je vynikajúci pre prípravu paradajkových, zemiakových,..

  32.99 €
 • Tescoma Handy 643874.00 Strunový sekáčik HANDY
  Tescoma Handy 643874.00 Strunový sekáčik HANDY

  Tescoma Strunový sekáčik Handy ľahko a rýchlo naseká potraviny na požadovanú hrubosť. Je vynikajúci pre cibuľu, koreňovú zeleninu, paradajky,..

  21.60 €
 • Tescoma krájač na cibuľu HANDY
  Tescoma krájač na cibuľu HANDY

  Vynikajúci na ľahké, rýchle a bezpečné krájanie cibule, zeleniny, ovocia, orechov, čokolády a pod. Vyrobený z odolného plastu, čepele z prvotriednej..

  11.90 €
 • Tescoma plátkovací krájač HANDY
  Tescoma plátkovací krájač HANDY

  Vynikajúci na ľahké a rýchle plátkovanie nakladaných uhoriek, reďkoviek, paradajok, jahôd, šampiňónov, mini mozzarelly a pod. Vhodný aj na prípravu..

  13.90 €

Doporučujeme lisy a odšťavovače. V tejto kategórii: kuchynské náradie a pomôcky | spracovanie ovocia a zeleniny sa nachádza tescoma pasírovač handy!
© 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt