Tescoma súprava riadu ULTIMA, 10 dielov

Tescoma súprava riadu ULTIMA, 10 dielov

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Súpravy riadu
Dodavateľ:Tescoma
Cena:279.00 €
Cena bez DPH:232.5 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma súprava riadu ULTIMA, 10 dielov 3,75 (75%) 32 x hodnotené

Luxusný kuchynský riad s revolučným systémom regulácie pary a cedenia. Unikátna sklonerezová pokrievka s 3 pracovnými polohami:,1. ŽIADNY OTVOR NA PARU pre rýchle dosiahnutie varu a ohrievania pokrmov s úsporou energie 2. MALÝ OTVOR NA PARU pre komfortné varenie bez prekypenia a cedenia nadrobno krájanej zeleniny, 3. VEĽKÝ OTVOR NA CEDENIE zemiakov, cestovín a pre intenzívne varenie bez prekypenia. Pokrievku možno odkladať do úchytiek, para steká späť do riadu. Vybavená extra silným sendvičovým dnom, stupnicou pre ľahké odmeriavanie a úchytkami z odolného plastu. Vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele 18/10, vhodná pre všetky typy sporákov - plynové, elektrické, sklokeramické a indukčné, vhodná do umývačky. 5 rokov záruka. Súprava obsahuje: Hrniec s pokrievkou ø 22 cm, 5.5 l Hrniec s pokrievkou ø 18 cm, 3.0 l Kastról s pokrievkou ø 22 cm, 4.0 l Kastról s pokrievkou ø 18 cm, 2.0 l Rajnica s pokrievkou ø 16 cm, 1.5  l  


 • Tescoma súprava riadu PRESIDENT, 10 dielov
  Tescoma súprava riadu PRESIDENT, 10 dielov

  Luxusný kuchynský riad so sklonerezovými pokrievkami, masívnymi nerezovými úchytkami, extra silným sendvičovým dnom a meracou stupnicou. Rajnica s lievikom..

  269.00 €
 • Tescoma Ultima hrniec s pokrievkou
  Tescoma Ultima hrniec s pokrievkou

  Tescoma ULTIMA hrniec s pokrievkou 7 l. Luxusný kuchynský riad Tescoma Ultima s revolučným systémom regulácie pary a cedenia. Unikátna sklonerezová..

  78.99 €
 • Orion Nerezová rajnica Perfect, 14 cm
  Orion Nerezová rajnica Perfect, 14 cm

  Nerezovú rajnicu využijete na prípravu rôznych druhov omáčok i bešamelu. Sendvičové dno zabezpečuje ekonomické varenie. Vhodná na všetky typy..

  12.99 €
 • Tescoma Ultima hrniec s pokrievkou
  Tescoma Ultima hrniec s pokrievkou

  Tescoma ULTIMA hrniec s pokrievkou 4 l. Luxusný kuchynský riad Tesoma Ultima s revolučným systémom regulácie pary a cedenia. Unikátna sklonerezová..

  59.99 €


 • Tescoma súprava riadu AMBITION, 10 dielov
  Tescoma súprava riadu AMBITION, 10 dielov

  Kuchynský riad so sklonerezovými pokrievkami, masívnymi vodotesnými úchytkami, trojvrstvovým sendvičovým dnom a meracou stupnicou v každej nádobe...

  199.00 €
 • Tescoma súprava riadu OPTIMA, 8 dielov
  Tescoma súprava riadu OPTIMA, 8 dielov

  Moderný kuchynský riad so sklonerezovými pokrievkami, komfortnými úchytmi, trojvrstvovým sendvičovým dnom a meracou stupnicou. Vyrobená z prvotriednej..

  199.00 €
 • Tescoma súprava riadu SmartCOVER, 8 dielov
  Tescoma súprava riadu SmartCOVER, 8 dielov

  Riad s unikátnymi pokrievkami SmartCOVER s pružným okrajom na odkladanie naberačiek, penovačiek, lyžíc a variech počas varenia a ľahké cedenie. Vyrobená z..

  179.00 €
 • Tescoma súprava riadu HOME PROFI, 9 dielov
  Tescoma súprava riadu HOME PROFI, 9 dielov

  Súprava riadu HOME PROFI je vynikajúca na použitie v domácnostiach i profesionálnych kuchyniach. Riad HOME PROFI je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej..

  219.00 €

Doporučujeme súpravy riadu na indukciu. V tejto kategórii: varenie | súpravy riadu sa nachádza tescoma súprava riadu ultima, 10 dielov!
© 2022 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt