Tescoma termobox FAMILY 3.5 l

Tescoma termobox FAMILY 3.5 l

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Prenášanie potravín
Dodavateľ:Tescoma
Cena:33.90 €
Cena bez DPH:28.25 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma termobox FAMILY 3.5 l 3,75 (75%) 29 x hodnotené

Vynikajúci na dlhodobé uchovanie a prenášanie teplých aj studených pokrmov. Dvojplášťová nádoba s vysoko účinnou termoizolačnou výplňou uchová pokrmy dostatočne teplé alebo studené na dobu niekoľkých hodín, termobox je pri bežnom použití nerozbitný. S vyberateľnou dózou 1.0 l pre oddelené uloženie predkrmov, príloh a pod. (dodávaná s termoboxami 2.5 a 3.5 l). Vyrobený z prvotriedneho odolného plastu, plastová dóza s viečkom je vhodná do umývačky, termobox neumývajte v umývačke. 3 roky záruka.
 • Tescoma termobox FAMILY 2.5 l
  Tescoma termobox FAMILY 2.5 l

  Vynikajúci na dlhodobé uchovanie a prenášanie teplých i studených pokrmov. Dvojplášťová nádoba s vysoko účinnou termoizolačnou výplňou uchová pokrmy..

  29.90 €
 • Tescoma termobox FAMILY 1.5 l
  Tescoma termobox FAMILY 1.5 l

  Vynikajúce pre dlhodobé uchovanie a prenášanie teplých i studených pokrmov. Dvojplášťová nádoba s vysoko účinnou termoizolačnou výplňou uchová..

  26.90 €
 • Tescoma Termoska s hrnčekom FAMILY COLORI 0,15 l, oranžová
  Tescoma Termoska s hrnčekom FAMILY COLORI 0,15 l, oranžová

  Vynikajúca pre uloženie a podávanie teplých a studených nápojov. Opatrená sklenenou termoizolačnou vložkou a silikónovým tesnením. Doplnená hrnčekom..

  12.90 €

Doporučujeme termoboxy a termotašky. V tejto kategórii: vonkajšie aktivity | prenášanie potravín sa nachádza tescoma termobox family 3.5 l!
© 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt