Tescoma univerzálny mlynček HANDY, 4 strúhadlá

Tescoma univerzálny mlynček HANDY, 4 strúhadlá

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Mlynčeky a strúhadlá
Dodavateľ:Tescoma
Cena:49.90 €
Cena bez DPH:41.58 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma univerzálny mlynček HANDY, 4 strúhadlá 3,25 (65%) 19 x hodnotené

Vynikajúci pre ľahké a rýchle strúhanie a plátkovanie potravín. Univerzálne, so 4 bubnovými strúhadlami na prípravu strúhanky, jemné a hrubé strúhanie a plátkovanie zeleniny, strúhanie zeleniny na rezančeky "julienne", strúhanie ovocia, orechov, čokolády, syra apod. Vyrobený zo špeciálne tvrdených vysoko odolných plastov, bubnové strúhadla z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Vybavený vtláčadlom pre bezpečné použitie, rýchle a stabilné uchytenie na plochu pomocou vysoko účinnej vákuovej prísavky. 3 roky záruka.
 • Tescoma strúhadlá k mlynčeku HANDY, 3 ks
  Tescoma strúhadlá k mlynčeku HANDY, 3 ks

  Tri bubnové strúhadlá určené pre mlynček na strúhanku HANDY. Vynikajúce pre jemné a hrubé strúhanie a plátkovanie zeleniny, strúhanie zeleniny na..

  19.00 €
 • Tescoma mlynček na mäso HANDY, univerzálny
  Tescoma mlynček na mäso HANDY, univerzálny

  Vynikajúci pre ľahké a rýchle mletie všetkých obvyklých druhov mäsa najemno a nahrubo. Univerzálny - vynikajúci aj na prípravu strúhanky, mletie..

  44.90 €
 • Mlynček na mäso Tescoma HANDY, univerzálny
  Mlynček na mäso Tescoma HANDY, univerzálny

  Univerzálny mlynček Tescoma pre jednoduché a rýchle mletie všetkých obvyklých druhov mäsa najemno aj nahrubo. Univerzálny - vynikajúci aj pre prípravu..

  44.90 €
 • Tescoma univerzálny krájač HANDY
  Tescoma univerzálny krájač HANDY

  Vynikajúci na krájanie naparených alebo uvarených knedlí, sladkých rolád, mäkkých paštét a syrových rolád, mozarelly, lístkového cesta, banánov, a..

  16.90 €
 • Tescoma univerzálny lis na cesto HANDY
  Tescoma univerzálny lis na cesto HANDY

  Vynikajúci na prípravu cestovín passatelli, zemiakových halušiek, churros, šišiek, náplní a pod. Vyrobený z provotriedneho odolného plastu, vhodný..

  18.90 €
 • Tescoma Univerzálny krájač HANDY
  Tescoma Univerzálny krájač HANDY

  Tescoma Univerzálny krájač HANDY. Vynikajúci pre krájanie naparených alebo uvarených knedlíkov, sladkých rolád, mäkkých paštét a syrových rolád,..

  16.90 €
 • Tescoma Handy 643555.00 Krájač na cibuľu HANDY
  Tescoma Handy 643555.00 Krájač na cibuľu HANDY

  Krájač Handy vynikajúci pre ľahké, rýchle a bezpečné krájanie cibule, zeleniny, ovocia, orechov, čokolády apod. Vyrobené z odolného plastu, čepele z..

  11.90 €
 • Tescoma Handy 643874.00 Strunový sekáčik HANDY
  Tescoma Handy 643874.00 Strunový sekáčik HANDY

  Tescoma Strunový sekáčik Handy ľahko a rýchlo naseká potraviny na požadovanú hrubosť. Je vynikajúci pre cibuľu, koreňovú zeleninu, paradajky,..

  28.90 €

Doporučujeme mlynčeky a mixéry. V tejto kategórii: kuchynské náradie a pomôcky | mlynčeky a strúhadlá sa nachádza tescoma univerzálny mlynček handy, 4 strúhadlá!
© 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt