Trefl Stolná hra 5 sekúnd

Trefl Stolná hra 5 sekúnd

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Trefl
Cena:23.49 €
Cena bez DPH:19.58 €
Dostupnosť:skladom
Trefl Stolná hra 5 sekúnd 4,25 (85%) 17 x hodnotené

Hra, ktorá vás naučí rýchlo myslieť aj hovoriť! Iste, tri plemená psov určite vymenovať dokážete. Ale zvládnete to v časovom strese? Tak schválne! Máte na to iba 5 sekúnd a ostatní hráči netrpezlivo čakajú na vašu chybu. Čas nie je na vašej strane, takže vyslovte, čokoľvek vás napadne. Guľôčky v špeciálnej časomiere sa rútia dole a môžete si byť istí, že vaše odpovede budú občas docela zvláštne a veľa sa nasmejete. Ak budete mať šťastie, môžete sa otázke vyhnúť alebo ju prehodiť na iného hráča. Užívajte si zábavu a schválne, kto z hráčov bude v cieli ako prvý.Balenie obsahuje: 378 kariet s otázkami (756 otázok), 6 kariet "Ďalšie", 6 kariet "Výmena", 6 figúrok, 1 hraciu kocku, 1 špirálovú časomieru, 1 krabičku na karty


 • Hra Malý objevitel - Velká sada - Čísla a početní operace
  Hra Malý objevitel - Velká sada - Čísla a početní operace

  Čísla a početné operácie je sada vzdelávacích hier, ktoré deťom priateľským spôsobom predstavujú svet čísel, množín a tvarov. Účastníci hry si..

  14.99 €
 • Spoločenská hra Afrika
  Spoločenská hra Afrika

  Tento súbor náučno-logických spoločenských hier obsahuje komponenty pre štyri hry, ktoré sú určené pre deti vo veku od 4 rokov. S ich pomocou získajú..

  3.99 €


 • Trefl Stolná hra Fronta
  Trefl Stolná hra Fronta

  Postavte sa s rodinou do fronty pred obchodom a zažite ozajstné frontové dobrodružstvo. Fronta je dosková hra, ktorá znázorňuje realitu všedného života..

  21.99 €
 • Trefl Stolná hra Ego
  Trefl Stolná hra Ego

  Zisti, ako dobre poznáš svojich priateľov. Vyber si jednu zo 400 originálnych otázok a prečítaj ju nahlas. Bez toho, aby si ostatným ukázal alebo povedal..

  23.49 €
 • Trefl Hra Malý objaviteľ Abeceda
  Trefl Hra Malý objaviteľ Abeceda

  Kúpte svojim deťom túto skvelú vzdelávaciu hru, kde sa budú zábavnou formou učiť abecedu. Rozvíja slovnú zásobu u detí a učí ich tvorbe správnych..

  6.49 €
 • Trefl Edukačná hra Malý objaviteľ Súvisosti
  Trefl Edukačná hra Malý objaviteľ Súvisosti

  Kúpte svojim deťom túto zábavnú vzdelávaciu hru, kde sa hravou formou zoznámia s predmetmi a javmi. Spočíva v spájaní dielikov puzzle. Dieťa spoznáva..

  6.49 €
 • Dino Stolná hra Prasiatko Peppa
  Dino Stolná hra Prasiatko Peppa

  Pri tejto veselej hre budu vaše deti trénovať jednoduchú stratégiu, postreh, farby a zároveň si užijú srandu pri plnení interaktívnych úloh. Budú..

  9.99 €
 • Hra stolná BONAPARTE Dáma a mlýn
  Hra stolná BONAPARTE Dáma a mlýn

  Zahrajte si obľúbené hry so svojou rodinou alebo priateľmi. Hracie kamene sú vyrobené z dreva. V balení nájdete pravidlá pre obe dve hry, dámu aj mlyn...

  6.99 €

Doporučujeme ostatné spoločenské hry. V tejto kategórii: detský tovar | hračky | spoločenské hry sa nachádza trefl stolná hra 5 sekúnd!
© 2020 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt