Trefl Stolná hra Ego

Trefl Stolná hra Ego

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Trefl
Cena:23.49 €
Cena bez DPH:19.58 €
Dostupnosť:skladom
Trefl Stolná hra Ego 4,75 (95%) 23 x hodnotené

Zisti, ako dobre poznáš svojich priateľov. Vyber si jednu zo 400 originálnych otázok a prečítaj ju nahlas. Bez toho, aby si ostatným ukázal alebo povedal svoju odpoveď, označ ju zodpovedajúcim žetónom. Ostatní spoluhráči následne hádajú a pokúsia sa odhaliť správnu odpoveď. Podľa toho, ako sú si istí svojím tipom, vsadia si svoje žetóny. Hráč, ktorý si správne tipne najviac odpovedí svojich spoluhráčov, získa najviac žetónov a stane sa víťazom.Balenie obsahuje: 220 obojstranných kariet, 18 veľkých a 120 malých žetónov, 400 kartičiek s otázkami, hernú dosku


 • Bestway Nafukovací snehový bob H2OGO, pr. 99 cm
  Bestway Nafukovací snehový bob H2OGO, pr. 99 cm

  Užite si plno zábavy s týmito nafukovacími bobami. Vyrobené z vopred testovaného, mrazu odolného materiálu s blokovacím, rýchlo uzatvárateľným..

  16.49 €
 • Boma Plyšový pes sivobiely, 30 cm
  Boma Plyšový pes sivobiely, 30 cm

  Hebučký plyšák pre veselé hranie a príjemné zaspávanie vašich detí. Roztomilý psík im bude veľkým kamarátom cez deň aj v noci, doma i na cestách...

  9.99 €


 • Trefl Stolná hra 5 sekúnd
  Trefl Stolná hra 5 sekúnd

  Hra, ktorá vás naučí rýchlo myslieť aj hovoriť! Iste, tri plemená psov určite vymenovať dokážete. Ale zvládnete to v časovom strese? Tak schválne!..

  23.49 €
 • Trefl Stolná hra Fronta
  Trefl Stolná hra Fronta

  Postavte sa s rodinou do fronty pred obchodom a zažite ozajstné frontové dobrodružstvo. Fronta je dosková hra, ktorá znázorňuje realitu všedného života..

  21.99 €

Doporučujeme ostatné spoločenské hry. V tejto kategórii: detský tovar | hračky | spoločenské hry sa nachádza trefl stolná hra ego!
© 2020 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt