Trefl Stolná hra Fronta

Trefl Stolná hra Fronta

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Trefl
Cena:21.99 €
Cena bez DPH:18.33 €
Dostupnosť:skladom
Trefl Stolná hra Fronta 3,5 (70%) 20 x hodnotené

Postavte sa s rodinou do fronty pred obchodom a zažite ozajstné frontové dobrodružstvo. Fronta je dosková hra, ktorá znázorňuje realitu všedného života počas rokov úpadku komunistického režimu. Na prvý pohľad sa zdá úloha hráčov jednoduchá, musíte členov rodiny poslať do obchodu, aby nakúpili všetko, čo majú na nákupnom zozname. Problém tkvie v tom, že päť blízkych obchodov má prázdne regály.Hráči postavia svojich pešiakov do fronty a netušia, či do obchodu tovar vôbec dorazí. Napätie rastie vo chvíli, keď sú odhalené karty a je jasné, že tovar bude k dostaniu len pre pár šťastlivcov, ktorí stoja najbližšie dverám obchodu. Každý chce byť prvý a ľudia sa začínajú posúvať dopredu. Aby sa hráči pretlačili frontou dopredu, používajú karty ako napr .: "Matka s malým deckom", "To nie je vaše miesto, pane!" alebo "Podpultový tovar". Hráči si musia dávať pozor na karty "Zatvorené - inventúra", "Chyba zásobovania" a čierne figúrky, ktoré stoja v každej fronte - šmelinárov. Domov s nákupom sa úspešne vrátia len tí hráči, ktorí dokážu karty pre čakanie v rade najšikovnejšie využiť.Karty tovar predstavujú šesťdesiat pôvodných výrobkov komunistickej éry. Vo štvrti je tiež tržnica, kde sa dá kúpiť prakticky čokoľvek, ale za vyššiu cenu ... ak sa vám nepodarí dohodnúť dobrú cenu s trhovcami. Aby ste v tejto realistickej hre získali vytúžený tovar, musíte byť schopní rýchlo reagovať. Hra fronta je naozaj lekciou z histórie, vyšperkovanou trochou cynického humoru.Balenie obsahuje: hernú dosku, dosku zásobovanie, 30 pešiakov v 6 farbách, 5 kariet nákupného zoznamu, 60 kariet tovar, 15 kariet zásobovanie, 5 kariet pomocníka pre hráčov, 1 žetón pre začatie hry, 1 figúrku trhovca, návod k hre.


 • Hygiena společenská hra
  Hygiena společenská hra

  Vďaka tejto sade hier získajú deti veselým a hravým spôsobom niektoré poznatky a informácie o čistote aj hygiene. Sada obsahuje 4 základné hry, ktoré..

  4.49 €
 • Bonaparte Spoločenská hra Grabolo Stragoo
  Bonaparte Spoločenská hra Grabolo Stragoo

  Táto rýchla postrehová hru zabaví vás i vašich priateľov. Kocky určia kombináciu farby a čísla, hráč musí rýchlo reagovať a zobrať zo stola kartu..

  8.99 €


 • Trefl Stolná hra 5 sekúnd
  Trefl Stolná hra 5 sekúnd

  Hra, ktorá vás naučí rýchlo myslieť aj hovoriť! Iste, tri plemená psov určite vymenovať dokážete. Ale zvládnete to v časovom strese? Tak schválne!..

  23.49 €
 • Trefl Stolná hra Prasiatko Peppa Fruit Day
  Trefl Stolná hra Prasiatko Peppa Fruit Day

  Má niekto chuť na ovocný koktail? Pridaj sa k prasiatku Peppa a jeho kamarátom a spoločne preži ovocný deň. Budeš mať možnosť vytvoriť vlastný..

  11.99 €
 • Trefl Stolná hra Ego
  Trefl Stolná hra Ego

  Zisti, ako dobre poznáš svojich priateľov. Vyber si jednu zo 400 originálnych otázok a prečítaj ju nahlas. Bez toho, aby si ostatným ukázal alebo povedal..

  23.49 €
 • Trefl Detská hra Zber húb s rodinou Treflíkov
  Trefl Detská hra Zber húb s rodinou Treflíkov

  Pripravte sa na krásny deň v lese pri hubárčení s rodinou Treflíkov. Kto z vás bude šikovnejší a podarí sa mu nazbierať najviac hríbikov? Les v..

  13.49 €
 • TREFL Hra Malý objevitel Zvířata světa a magické pero
  TREFL Hra Malý objevitel Zvířata světa a magické pero

  Rozvíjajte slovnú zásobu svojich detí a kúpte im túto zábavnú hru, ktorá ich naučí aj základným počtom a rozoznávať tvary i farby. Úlohy na..

  11.99 €

Doporučujeme ostatné spoločenské hry. V tejto kategórii: detský tovar | hračky | spoločenské hry sa nachádza trefl stolná hra fronta!
© 2020 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt