Trefl Velká sada Malý objevitel - Písmena a slova

Trefl Velká sada Malý objevitel - Písmena a slova

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Trefl
Cena:15.99 €
Cena bez DPH:13.33 €
Dostupnosť:skladom
Trefl Velká sada Malý objevitel - Písmena a slova 3,75 (75%) 22 x hodnotené

Písmená a slová je sada vzdelávacích hier, ktoré deťom priateľským spôsobom predstavujú svet písmen a slov. Hráči si rozvíjajú verbálne schopnosti, rozširujú si slovnú zásobu, učia sa hľadať správne odpovede, poznávať predmety a priraďovať k nim názvy.Hra deti učí poznávať písmená a vytvárať z nich slova. Je to skvelý spôsob, ako si rozvíjať predstavivosť, cvičiť pamäť a posilňovať logické myslenie. Hry a ďalšie nápady na hranie obsiahnuté v tejto sade pomáhajú deťom získať rôzne skúsenosti a rozvíjať rečové a jazykové schopnosti. Ide o skvelý začiatok výučby čítania a písania.


 • Bonaparte Spoločenská hra Grabolo Stragoo Krtko
  Bonaparte Spoločenská hra Grabolo Stragoo Krtko

  Táto skvelá postrehová hra zabaví vás i vaše deti. Rozmiestnite kartičky s obrázkami krtka a jeho kamarátov na stôl. Potom hádžete dvoma kockami, z..

  9.19 €
 • Trefl Čierny Peter Autá
  Trefl Čierny Peter Autá

  Vďaka týmto zábavným kartám sa deti nebudú nudiť doma ani na cestách. A ako sa táto obľúbená hra hrá? Rozdajú sa všetky karty a kto získa dvojicu..

  2.99 €
 • 112TREFL Hra vzdelávacie MALÝ OBJEVITEL ČÍSLA
  112TREFL Hra vzdelávacie MALÝ OBJEVITEL ČÍSLA

  Táto skvelá vzdelávacia hra naučí vaše ratolesti číslam zábavnou formou. Na jednotlivých dvojiciach dielikov je vždy číslo, ktoré zodpovedá počtu..

  7.99 €
 • Trefl Boom Boom Paw Patrol
  Trefl Boom Boom Paw Patrol

  Zahrajte si túto zábavnú hru so svojimi deťmi. Skvele sa hodí aj na detské oslavy. Hráči si rýchlo menia karty, cieľom je získať 4 rovnaké obrázky...

  18.49 €
 • Trefl Prvé detské hry Ročné obdobia
  Trefl Prvé detské hry Ročné obdobia

  V tejto hre sa deti naučia, aké zmeny so sebou prinášajú jednotlivé ročné obdobia. Prekrásne ilustrované kartičky a žetóny s charakteristickými..

  9.49 €
 • Trefl Prvé detské hry Dopravné prostriedky
  Trefl Prvé detské hry Dopravné prostriedky

  Pri tejto zábavnej hre sa deti učia rôzne názvy dopravných prostriedkov, ich vlastnosti a názvy ich vodičov. Hra má veľké prvky, je teda úplne..

  9.49 €
 • Trefl Stolná hra Fronta
  Trefl Stolná hra Fronta

  Postavte sa s rodinou do fronty pred obchodom a zažite ozajstné frontové dobrodružstvo. Fronta je dosková hra, ktorá znázorňuje realitu všedného života..

  16.49 €Doporučujeme ostatné spoločenské hry. V tejto kategórii: detský tovar | hračky | spoločenské hry sa nachádza trefl velká sada malý objevitel - písmena a slova!
© 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt