TREFL Dinosauři na cestách 60 dílků

TREFL Dinosauři na cestách 60 dílků

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Trefl
Cena:3.99 €
Cena bez DPH:3.33 €
Dostupnosť:skladom
TREFL Dinosauři na cestách 60 dílků 2,75 (55%) 19 x hodnotené

Nahliadnite do čarovného sveta obrovitých tvorov, ktorí chodili po našej planéte pred mnohými miliónmi rokov. Z oblohy hľadeli quetzalcoatlovia, na súši sa v tieni nebezpečných sopiek pohybovali obrovské diplodoky a stegosaury.Spoločnosť Trefl je jedným z popredných európskych výrobcov puzzle, stolových hier a hracích kariet, ktorá rozvíja svoju činnosť už od roku 1985. V ponuke má cez 30 rôznych druhov puzzle s počtom dielikov od 2 do 6000 so širokým spektrom motívov zahŕňajúcich prírodné scenérie, mestá, pamiatky, zvieratá, ale aj obrazy starých majstrov alebo novodobých umelcov. V detských motívoch vsádza poľský Trefl ako na dlhodobo obľúbené licenčné produkty (Macko Pú, Disney Princezné, Autá, Scooby Doo, Mickey Mouse, Šmolkovia a i.), tak aj na aktuálne animované rozprávky známe z plátien kín. Výrobky firmy Trefl sú exportované do viac ako 50 krajín po celom svete.
 • TREFL Dinosauři na cestách 60 dílků
  TREFL Dinosauři na cestách 60 dílků

  Nahliadnite do čarovného sveta obrovitých tvorov, ktorí chodili po našej planéte pred mnohými miliónmi rokov. Z oblohy hľadeli quetzalcoatlovia, na..

  3.99 €
 • Trefl drevený klaun
  Trefl drevený klaun

  Vďaka tomuto šašovi s úsmevo sa vaše dieťa bude učiť poznávať farby a trénovať jemnú motoriku. Skladá sa z klobúčika, guľatej hlavy a 5 rôzne..

  7.99 €
 • TREFL 3v1 Prasátko Pepina: Zábava ve škole 20,36,50 dílků
  TREFL 3v1 Prasátko Pepina: Zábava ve škole 20,36,50 dílků

  Milujú vaše deti príbehy roztomilej Peppy a jej kamarátov? Potom im kúpte túto sadu, z ktorej si budú môcť zostaviť niektoré školské dobrodružstvo..

  6.99 €
 • Trefl Malý objevitel: Roční období
  Trefl Malý objevitel: Roční období

  Kúpte svojim deťom túto skvelú vzdelávaciu hru, kde sa budú zábavnou formou učiť o jednotlivých ročných obdobiach. Pomáha rozvíjať poznávacie..

  6.49 €
 • Trefl Puzzle Sladký jednorožec, 100 dielikov
  Trefl Puzzle Sladký jednorožec, 100 dielikov

  Poskladajte si puzzle s rozprávkovým motívom Sladkeho jednorožca! Puzzle je obľúbenou zábavou už mnoho rokov. Skladanie puzzle výborne rozvíja..

  5.49 €
 • Trefl Puzzle Roztomilé lamy, 100 dielikov
  Trefl Puzzle Roztomilé lamy, 100 dielikov

  Poskladajte si puzzle s rozprávkovým motívom roztomilých lám! Puzzle je obľúbenou zábavou už mnoho rokov. Skladanie puzzle výborne rozvíja zručnosť,..

  5.49 €

Doporučujeme puzzle. V tejto kategórii: detský tovar | hračky sa nachádza trefl!
© 2020 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt