Veritas JSB 21 šijací stroj Jeans

Veritas JSB 21 šijací stroj Jeans

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:4HOME
Cena:205.99 €
Cena bez DPH:171.66 €
Dostupnosť:skladom
Veritas JSB 21 šijací stroj Jeans 5 (100%) 26 x hodnotené

Šijací stroj Veritas JSA21 Jeans je optimálny pomocník pre začiatočníkov aj pokročilých. Vďaka robustnej konštrukcii hravo zvládne ľahké aj ťažké materiály. Má vysoký krútiaci moment pre džínsové tkaniny a 21 stehových programov. Zvládne všetky užitočné a overlockové stehy pre perfektné výsledky šitie. Poteší hlavne milovníkov džínsov! LED svetlo bez oslnenia dokonale osvetľuje pracovný priestor. Medzi jeho prednosti patrí šitie dvojihlou, automatický prítlak pätky, elektronický spúšťač a rýchlonavíjanie cievky. 3 roky záruka. Vlastnosti: 21 programov základných, obnitkovacích overlockových a pružných stehov vysoký krútiaci moment pre džínsové tkaniny rýchlosť 800 stehov/min. maximálna dĺžka stehu 4mm maximálna šírka stehu 5mm automatický prítlak pätky pomôcka na navliekanie nití rýchlonavíjanie cievky možnosť šitia dvojihlou 4-krokové poloautomatické šitie gombíkovej dierky prišívanie gombíkov, zipsov rýchloupínacie pätky - jednoduchá výmena bez skrutkovania šitie voľným ramenom - v neprístupných miestach jednoduchá obsluha elektronický spúšťač LED osvetlenieObsah balenia: 3x štandardná ihla 2x riflová ihla 1x viacúčelová pätka 1x pätka na zips 1x pätka na gombíkovú dierku 1x čistiaca kefka 1x parátko 1x kryt proti prachu 3x cievka 1x vyšívacia podložka 1x podpora na šitie riflí 1x skrutkovač 


 • Šijacie nite pre šijacie stroje Toyota OEKAKI
  Šijacie nite pre šijacie stroje Toyota OEKAKI

  Šijací set - pre vyšívanie, látanie a šitie a vyšívanie ornamentov na všetky druhy látok, prémiové nemecké značky Güttermann.Vlastnosti: 3x nite..

  30.99 €
 • GUZZANTI GZ 1181
  GUZZANTI GZ 1181

  Prídavný stolík Guzzanti GZ1181 umožňuje rozšírenie šijacej plochy pre šijací stroj Guzzanti GZ 118. Prídavný stolík pre rozšírenie pracovnej..

  30.99 €
 • Mikov 1482 nožnice celokovové Ron, 18 cm
  Mikov 1482 nožnice celokovové Ron, 18 cm

  Celokovové nožnice spája kovová skrutka, rezné plochy sú špeciálne upravené pre ľahký a precízny strih. Praktické nožnice nájdu svoje využitie v..

  7.99 €
 • Set organizéru a príslušenstva pre šitie
  Set organizéru a príslušenstva pre šitie

  Tento skladací kompaktný set obsahuje 138 kusov a je ideálny ako rýchly pomocník pri opravách oblečenia kedykoľvek a kdekoľvek. Vďaka praktickému..

  7.99 €
 • Veritas JSB 21 šijací stroj Jeans
  Veritas JSB 21 šijací stroj Jeans

  Šijací stroj Veritas JSA21 Jeans je optimálny pomocník pre začiatočníkov aj pokročilých. Vďaka robustnej konštrukcii hravo zvládne ľahké aj ťažké..

  205.99 €


 • Veritas Šijací stroj Niki
  Veritas Šijací stroj Niki

  VERITAS Niki je tým pravým univerzálnym šijacím strojom s 23 šijacími programami, ktoré ho predurčujú na všestranné použitie. Jednotlivé programy..

  176.99 €
 • Veritas Šijací stroj Marie
  Veritas Šijací stroj Marie

  Šijací stroj Veritas Márie je vhodný pre domáce použitie, nielen pre začiatočníkov ale aj pokročilých, ktorí využijú šijací stroj pre jednoduché..

  139.99 €

Doporučujeme Šijacie stroje. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče sa nachádza veritas!
© 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt