BINO Stan Domček Bielo šedý

BINO Stan domček bielo šedý

Viac informácií >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Bino
Dodavateľ:Bino
Cena:49.90 €
Cena bez DPH:41.58 €
Dostupnosť:skladom
BINO Stan domček bielo šedý 4,5 (90%) 30 x hodnotené

Detský stan na hranie. Obsahuje vzdušné okienko, otvorený záves dverí a podlahu. Plachta domčeku je vyrobená zo 100% polyesteru a konštrukcie z dreva. Stan prináša do života detí veľa zábavy, skúmanie, vytváranie skrýše vo vlastnej ,, jaskyni ''. Výrobok môže byť umiestnený ako aj v detskej izbe, tak i na záhrade a ponúka dostatok priestoru. Demontujte a upracte, aby ste ušetrili miesto do niekoľkých minút. Stan domček je skvelý darček pre malých dobrodruhov. Vhodné pre deti od 3 rokov. Varovanie! Použitie deťmi do 3 rokov len pod dohľadom dospelej osoby. Rozmery produktu: cca 125×92×95 cm.


 • BINO Domček pre bábiky
  BINO Domček pre bábiky

  Drevený domček pre bábiky. Trojposchodový, farebný robustný a odolný domček s 13 ks príslušenstva. S plne vybavenými izbami ako je kuchyňa, obývacia..

  169.00 €
 • BINO Máša a medveď magnetická tabuľka
  BINO Máša a medveď magnetická tabuľka

  Obojstranná magnetická tabuľka s obľúbenými s motívmi z detského seriálu „Máša a medveď“. Tabuľka je obojstranne využiteľná. Na magnetickú..

  15.90 €
 • BINO Parkovisko drevené s výťahom 4 autíčka
  BINO Parkovisko drevené s výťahom 4 autíčka

  Parkovanie patrí k najnáročnejším manévrom s autom. Obzvlášť, keď vodič musí zaparkovať na viacpodlažnom parkovisku. Natrénujte parkovanie na..

  46.78 €


 • WOODY Stan detský domček - Pet Shop
  WOODY Stan detský domček - Pet Shop

  Tento detský stan je skvelým výtvarným počinom mladej českej návrhárky. Má ľahkú plastovú konštrukciu z tyčiek, ktoré sa do seba zasúvajú. Po..

  31.50 €
 • BINO Detský stan TeePee modrý 4 steny
  BINO Detský stan TeePee modrý 4 steny

  Tento stan – teepee je vhodnou hračkou predovšetkým do interiéru, kde navodzuje deťom pocit bezpečia a úkrytu. Deti milujú skrýše, vytvárajú si okolo..

  40.10 €
 • BINO Detský stan TeePee béžovo-modrý
  BINO Detský stan TeePee béžovo-modrý

  Tento stan – teepee je vhodnou hračkou predovšetkým do interiéru, kde navodzuje deťom pocit bezpečia a úkrytu. Deti milujú skrýše, vytvárajú si okolo..

  70.98 €

Doporučujeme . V tejto kategórii: bino sa nachádza bino stan domček bielo šedý!
© 2022 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt