LE TOY VAN Petilou Hrazdička Baby

LE TOY VAN Petilou Hrazdička Baby

Viac informácií >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Le Toy Van
Dodavateľ:Le Toy Van
Cena:81.27 €
Cena bez DPH:67.73 €
Dostupnosť:skladom
LE TOY VAN Petilou Hrazdička Baby 4,75 (95%) 33 x hodnotené

Nádherná hrazdička z prírodného dreva kaučuku s hladkými zaoblenými hranami. Motívom je obloha so slniečkom a obláčiky. Teplovzdušné balóny so zvončekmi a farebná počítadla na stranách pomáhajú podporiť zvedavosť a motorické zručnosti už od narodenia. Povrchová úprava v jemných pastelových farbách. Firma Le Toy Van vytvorila kolekciu vysoko kvalitných hračiek Petilou, ktorá je špeciálne vytvorená pre najmenšie deti, ich zvedavosť a rozvoj motorických aj senzorických schopností formou zábavné hry. Petilou hľadá inšpiráciu vo farbách dúhy a prirodzenom vývoji dieťaťa. Hračky sú vyrobené z vysoko kvalitného dreva z udržateľných zdrojov, sú farbené špeciálnou šetrnou technológiou, zaručujú tak dlhodobú životnosť. Spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné normy. Všetky hrany hračiek sú zaoblené. Použité farby sú zdravotne nezávadné. Deti si tak môžu užívať hranie bezpečne každý deň! Hračky z rady Petilou od Le Toy Van sa rýchlo stanú obľúbené v celej rodine aj pre budúce generácie. Špecifikácia: rozmery: 55,2×38,4×46,5 cm vek: 2m + materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a obnoviteľných zdrojov ručne domalovane ekologickými farbami materiál: drevo


 • LE TOY VAN Petilou Hrazdička Baby
  LE TOY VAN Petilou Hrazdička Baby

  Nádherná hrazdička z prírodného dreva kaučuku s hladkými zaoblenými hranami. Motívom je obloha so slniečkom a obláčiky. Teplovzdušné balóny so..

  81.27 €
 • LE TOY VAN Platobný terminál
  LE TOY VAN Platobný terminál

  Drevený platobný terminál. Čítačka kariet pre rýchlu platbu nákupu malých zákazníkov. Špecifikácia: rozmer: 13,4×8×4 cm vek: 3+ materiál: vysoko..

  12.16 €  Doporučujeme . V tejto kategórii: le toy van sa nachádza van!
  © 2022 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt