LEGO® City Police 60210 Základňa Leteckej Polície

LEGO® City Police 60210 Základňa leteckej polície

Viac informácií >>

Informácie o prudukte:
Kategória: LEGO®
Dodavateľ:LEGO®
Cena:79.99 €
Cena bez DPH:66.66 €
Dostupnosť:skladom
LEGO® City Police 60210 Základňa leteckej polície 2,75 (55%) 24 x hodnotené

Obsahuje 6 LEGO® City minifigúrok: 2 leteckej policajtov, 2 policajtov a 2 zločinca. Vlastnosti: Obsahuje trojposchodovú riadiace veža s úložiskom pre jetpack, kancelárií na prízemí, otočným satelitom na streche, skladom nástrojov a väzenskú celú s posteľou a stenou pre útek. Zahŕňa tiež policajné lietadlo s odnímateľným ňufákom a dvierkami pre vypustenie tenkého látkového padáku, policajné jetpack so skladacími krídlami, policajné motorku, útekovej auto zločincov s retiazkou a háčikom. Medzi doplnky patria kávovar a hrnček, PC obrazovka, 2 obrazovky riadiace veže, 3 páry pút, 2 vysielačky, 3 prilby s otváracím hľadím, policajné čiapky a bezpečnostná kamera. Otáčaj radar na streche základne a hlídej leteckú dopravu. Pripoj háčik z auta k stene väzenia a vytiahni ju, nech zloduchovi pomôžeš utiecť. Nalož s minifigúrka policajtmi padák do spodnej časti lietadla a potom zatlač na páčku, aby si ho vypustil ústrety utekajúcim zloduchom. Nasaď minifigúrke jetpack, roztiahni krídla a dopadnú zločinca. Táto senzačný stavebnice pre deti obsahuje viac ako 500 dielikov. Základňa letecké polícia meria cez 25 cm na výšku, 22 cm na šírku a 5 cm do hĺbky. Lietadlo polícia meria cez 13 cm na výšku, 30 cm na dĺžku a 39 cm do šírky. Útekové auto meria cez 4 cm na výšku, 12 cm na dĺžku a 4 cm na šírku. Padák meria cez 29 cm na výšku a 20 cm na šírku.


 • LEGO® City Súprava postáv – Lunapark
  LEGO® City Súprava postáv – Lunapark

  Pripoj sa k ostatným návštevníkom dychtiacim po vzrušení v lunaparku! Vyskúšaj si svoje ostrostrelecké zručnosti na strelnici. Napni svaly v Teste sily a..

  39.99 €
 • LEGO® City 60248 Zásah hasičského vrtuľníka
  LEGO® City 60248 Zásah hasičského vrtuľníka

  Och! Oheň! Pomoc! Jeden z pracovníkov s cool zvárací maskou omylom spôsobil požiar pri oprave potrubia! Našťastie je hasičský prieskumný vrtuľník LEGO®..

  24.88 €
 • LEGO® City 60258 Tuningová dielňa
  LEGO® City 60258 Tuningová dielňa

  V tuningové dielni Tread Octanea to naozaj žije! Bláznivý kutil Harlem Hubbs pracuje na svojej raketovej motorke, Tread zvára svoje vozidlo Hot Rod a mechanik..

  107.17 €Doporučujeme . V tejto kategórii: lego® sa nachádza lego® city police 60210 základňa leteckej polície!
© 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt