REER Pás Tehotenský Do Auta MommyLine

REER Pás tehotenský do auta MommyLine

Viac informácií >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Reer
Dodavateľ:Reer
Cena:47.95 €
Cena bez DPH:39.96 €
Dostupnosť:skladom
REER Pás tehotenský do auta MommyLine 4,75 (95%) 30 x hodnotené

MommyLine 2v1 tehotenský pás Vlastnosti:. {Color: # 168ecb} optimálne vedenie pásu: pohodlné polohovanie brušného pásu pod tehotenským bruchom väčšiu bezpečnosť a komfort pri jazde jednoduchá inštalácia a použitie 2v1 – flexibilné: možno použiť s nohavicami aj sukňami veľkostne nastaviteľné polstrované, nastaviteľné vedenie pásu auta vhodné pre sedadlo vodiča a spolujazdca použiteľné od začiatku tehotenstva extra veľké, priedušné sedadlo spodná časť s protišmykovou vrstvou Rozmery: cca 47 × 45 cm Materiál: Poťah: 90% polyester; 10% nylon; Výplň: 100% polyuretán Obsah balenia: 1 kus Poznámka: Tehotenský pás používajte len v spojení s funkčným trojbodovým pásom a sedadlom vozidla (sedadlo vodiča alebo spolujazdca na prednom sedadle).


 • REER Zábrana drevená Basic Simple-Lock
  REER Zábrana drevená Basic Simple-Lock

  Bezpečnostná zábrana Basic je skvelým pomocníkom, zaisťujúcim bezpečie Vašich detí. Je šírkovo nastaviteľná: pre priechody o šírke od 65,5 do 106 cm,..

  75.95 €
 • REER Ohrievač Simply Hot
  REER Ohrievač Simply Hot

  Pre detské výživy, štandardné a širokým fľaše. Šetrne a dokonole ohreje detskú výživu vo vodnom kúpeli. Ohrieva mlieko v 6–8 minútach, dojčenskú..

  17.95 €
 • REER Zábrana drevená Basic TWINFIX Active-Lock
  REER Zábrana drevená Basic TWINFIX Active-Lock

  Nastaviteľná šírka zábrany pre priechody o šírke od 75 do 104,5 cm. Je možné ju namontovať 2 spôsobmi: bez vŕtania a skrutkovanie ako vzperná zábrana..

  72.95 €
 • REER Zámok na okná a balkónové dvere 1 ks white
  REER Zámok na okná a balkónové dvere 1 ks white

  Chráni deti pred nebezpečnými pádmi. Často stačí len pár okamihov: trúbenie auta, cvrlikání vtákov alebo hrajúce sa deti, ktoré nasmerujú pozornosť..

  10.95 €


 • REER Pás tehotenský do auta MommyLine
  REER Pás tehotenský do auta MommyLine

  MommyLine 2v1 tehotenský pás Vlastnosti:. {Color: # 168ecb} optimálne vedenie pásu: pohodlné polohovanie brušného pásu pod tehotenským bruchom väčšiu..

  47.95 €

Doporučujeme . V tejto kategórii: reer sa nachádza reer!
© 2022 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt