THULE Detský Vozík Chariot Cross1 MajolBlue

THULE Detský vozík Chariot Cross1 MajolBlue

Viac informácií >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Thule
Dodavateľ:Thule
Cena:833.50 €
Cena bez DPH:694.58 €
Dostupnosť:skladom
THULE Detský vozík Chariot Cross1 MajolBlue 5 (100%) 21 x hodnotené

Všestranný vozík a kočík pre beh a prechádzky, ktorý ponúka pohodlie a flexibilitu pre rodiny s aktívnym životným štýlom. Obsahuje štandardné a komfortné paket. Vlastnosti: 4 aktivity – navrhnutý tak, aby podával skvelý výkon pri cyklistike, prechádzkach, behanie a lyžovanie kompaktné zloženie – uľahčuje zobrať vozík so sebou polohovateľná sedačka – pohodlné sklopenie jednou rukou systém Thule VersaWing – umožňuje rýchlu a jednoduchú zmenu medzi aktivitami bez ohľadu na použitú súpravu upraviteľné odpruženie – odpruženie listovými pružinami zabezpečuje plynulú jazdu pohodlná polstrovaná sedadlá – odnímateľná a je ľahké ich čistiť nákladný priestor XL – možno ho uložiť tak, aby neprekážal pri behaní s ohľadom na lepšiu viditeľnosť a bezpečnosť je vo výbave zadné svetlo ľahko nastaviteľné odvetrávanie optimalizuje prúdenie vzduchu a reguluje klímu vo vozíku, odnímateľné úchytky nadvihujú pláštenku pre lepšie prúdenie vzduchu Thule Click n 'Store – pohodlné uskladnenie setu pre vychádzky, behanie a cyklistiku počas zmeny aktivity nastaviteľná rukoväť – ergonomická nastaviteľná rukoväť pre maximálne pohodlie rodičov štandardné paket (súčasť dodávky) – sada pre cyklistiku a kočík, odvetrávacie prieduchy a svetlo, odpruženie, nastaviteľné madlo a možnosť jednoduchého a kompaktného zloženia komfortné paket (súčasť dodávky) – sklápacie sedačka, nastaviteľné odpruženie a samostatný úložný priestor Technické údaje: max. hmotnosť dieťaťa 22 kg max. nosnosť kočíka 34 kg rozmery zloženého nosiča 87 × 65 × 37,5 cm hmotnosť 13,8 kg šírka v úrovni ramien 36,5 cm výška na sedenie 68 cm priechod dverami 65 cm bezpečnostné popruh 5-point zodpovedá bezpečnostným normám deti 1 farba MajolBlue číslo modelu 10202022


 • THULE Yepp Mini Black
  THULE Yepp Mini Black

  Mäkká a odolná detská cyklosedačka zaručí dieťaťu bezpečnú a pohodlnú jazdu nad predným kolesom bicykla...

  99.95 €
 • THULE Detský vozík Chariot Cab2 CypresGreen
  THULE Detský vozík Chariot Cab2 CypresGreen

  Odolný a priestranný vozík pre každodenné jazdu zaneprázdnených rodiny. Obsahuje štandardné, komfortné a XXL paket. Vlastnosti: 4 aktivity – navrhnutý..

  1131.70 €
 • THULE Športový kočík Sleek BlackGrey Melange
  THULE Športový kočík Sleek BlackGrey Melange

  Všestranný a štýlový kočík pre spoločné dobrodružstvá v meste. Sloboda pohybu Či už sa jedná o kombináciu jednomiestnu, dvojmiestnu, alebo kombináciu..

  879.95 €
 • THULE Urban Glide Mesh cover
  THULE Urban Glide Mesh cover

  Ochranná moskytiera zamedzí vnikaniu nečistôt, kamienkom a hmyzu. K modelu THULE URBAN GLIDE 1..

  39.95 €Doporučujeme . V tejto kategórii: thule sa nachádza thule detský vozík chariot cross1 majolblue!
© 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt